VESI Hostivař

Plánovaný
Celkový počet bytů :

208

Více informací

Zaujal vás náš projekt VESI Hostivař? Pokud ano, vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my vás budeme informovat přednostně o zahájení prodeje.

Projekt VESI Hostivař v prodeji

V klidné, velmi oblíbené rezidenční pražské lokalitě plné zeleně pro vás stavíme zcela nový projekt VESI Hostivař. Jedinečná poloha na okraji Přírodního parku Hostivař-Záběhlice promění sen o bydlení v přírodě, ale na dosah všem výhodám velkoměsta, ve skutečnost.

Roste zde pět objektů se čtyřmi a pěti nadzemními podlažími, které nabídnou bydlení v 208 jednotkách apartmánového typu s dispozicemi 1+kk až 4+kk a velikostí od 25 m² do 104 m². Jedenáct z nich bude určeno pro osoby se zhoršenou možností orientace a pohybu, čemuž bude uzpůsobeno i jejich vybavení.

Chybět nebudou předzahrádky, ve vyšších patrech pak terasy nebo balkóny.

Mapa a občanská vybavenost

Hostivař - moderní a komfortní bydlení přímo u lesa

Zelený areál pro spokojené bydlení

Areál VESI Hostivař s centrální recepcí, ostrahou a kamerovým systémem poskytne svým obyvatelům maximální soukromí a bezpečí. Součástí projektu se stanou parkové plochy s dostatkem zeleně, chodníky s posezením na lavičkách pro odpočinek a promenáda podél Košíkovského potoka. V rámci šetrnosti k životnímu prostředí se pro zalévání bude přednostně využívat dešťová voda z retenčních nádrží. Fotovoltaická elektrárna pak pokryje část spotřeby elektřiny ve společných částech a na osvětlení areálu. V podzemním podlaží pak najdete sklepní kóje, kočárkárny a místnosti pro mytí kol či psů.

Metro, obchody a služby - vše v dosahu

Projekt VESI Hostivař roste ve vzdálenosti jen pár minut autobusem od stanic metra, mezi městskými částmi Chodov a Hostivař, které poskytují dobrou dostupnost do středu metropole a zároveň kompletní občanskou vybavenost. V okolí se tak nalézá spousta škol, nákupních možností, služeb, restaurací i zábavy – např. v nedalekých obchodních centrech Westfield na Chodově a Vivo v Hostivaři. Rodiny s dětmi dále ocení několik hřišť či blízký Toulcův dvůr s mateřskou školou a centrem ekologické výchovy s celou řadou přírodních zajímavostí. Sportovní vyžití zajistí venkovní posilovna nebo areál Jedenáctka s bazénem a multifunkční halou vzdálený jen 5 minut jízdy autem.

Příroda hned za okny

Hostivař se stala vyhledávanou lokalitou pro rekreaci. Té si budete moct užívat dosyta, neboť projekt se nachází v blízkosti hostivařské vodní nádrže a lesoparku. Příjemný výlet se dá podniknout do vesnické památkové zóny Stará Hostivař, děti se pak vyřádí v Divoké zahradě se zookoutkem či na unikátní hmatové stezce pro chůzi naboso. Objevovat kouzla přírody lze také na naučné stezce Povodím Botiče.

Zajímavosti z historie

První zmínky o Hostivaři, tehdy ještě vísky v severním údolí Botiče, pochází z Kosmovy kroniky z 11. století. Čtvrť svůj název pravděpodobně získala podle místního usedlíka Hostivara, kterého takto přezdívali kvůli tomu, že svým hostům buď vařil, nebo je varoval před nebezpečím.

Původní zástavba s těmi největšími statky byla až na výjimky v 70. letech 20. století zlikvidována a do dnešních dní se tak dochovaly víceméně jen domkařské a chalupnické stavby. Území Staré Hostivaře se stalo v roce 1993 vesnickou památkovou zónou.

Brožury ke stažení

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Mám zájem o
VESI Hostivař
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.