Nové byty na prodej v Praze 9

Hloubětín je rezidenční čtvrtí, která se právě z průmyslové oblasti přeměnila na městskou část, kde se nyní nachází zeleň a veškerá občanská vybavenost. Novostavby v Praze 9 se dynamicky rozvíjejí a patří mezi ně i nové byty v projektu Suomi Hloubětín.

Toto srdce Hloubětína je obklopeno lesoparkem, který se táhne údolím potoka Rokytky. V blízkosti je přístup na fitness stezku Rokytka, zároveň zde bude vybudována i nová cyklotrasa, po které vyjedete až za hranice Prahy. Vaše děti se sportovně vyřádí na interaktivním dětském hřišti, přímo v areálu areálu novostavby Suomi Hloubětín, která nabízí moderní, nové byty na prodej.

V docházkové vzdálenosti naleznete zastávku tramvaje Vozovna Hloubětín, stanici metra Kolbenova a Hloubětín. I díky tomu je dostupnost do centra pouhých 20 minut. Ve starém Hloubětíně, který je chůzí vzdálený do 15 minut, se nachází i pošta, škola nebo školka. Potraviny seženete hned v několika okolních supermarketech. Větší nákupy vyřešíte v Galerii Harfa, kam autem nebo MHD dorazíte za deset minut.

Hledáte-li nové bydlení v této lokalitě, níže je nabídka prodeje bytů Praha 9. YIT nabízí profesionální přístup, vysokou kvalitu a moderní standardy v prodeji bytů v Praze.

Projekty YIT v Praze