Local sites:
Corporate site:

Byty v SUOMI Hloubětín

Nebyly nalezeny žádné byty odpovídající Vašemu výběru.

Nevzdávejte to, Váš vysněný byt na Vás čeká!

K jeho nalezení zkuste změnit lokalitu, nebo zjednodušit filtry hledání.

Cyklostezka za rohem

Rádi odpočíváte aktivně? Skvělé! Vyrazte na kole nebo na bruslích po krásné cyklostezce, která vede po okraji čtvrti do přírody až za Prahu.

Školka a dětské hřiště

Myslíme na potřeby rodin, proto v rezidenci postavíme mateřskou školku. Slunná odpoledne pak můžete s dětmi trávit na interaktivním dětském hřišti, kde se zabaví děti všech věkových kategorií.

Večery s přáteli

Večerní posezení s přáteli nad dobrým jídlem a pitím nabízí nedaleká restaurace. Po náročném pracovním dni si tu můžete odpočinout v příjemné atmosféře.

Moderní park

V parku, který je součástí rezidenční čtvrti, si můžete udělat romantický piknik, procházet se s dětmi nebo si zaházet s frisbee. Vyčistěte si hlavu aktivním odpočinkem i relaxací.

Lokalita s atmosférou

Rezidenční čtvrť Suomi a blízké okolí nabízí spoustu prostoru k odpočinku, posezení s knihou nebo kavárny, kde si popovídáte s přáteli. Najdete tu vše, co potřebujete pro spokojený život.

Restaurace

POPIS OBJEKTU

  • Cena:                        na vyžádání
  • Typ nabídky:             prodej
  • Minimální plocha:     325 m2
  • Maximální plocha:    505 m2
  • Terasa:                      85 m2
  • Lokalita:                    Kolbenova, Praha 9
  • Stav objektu:            novostavba
  • Energ. náročnost:     B

Mapa a občanská vybavenost

Atmosféra severské architektury pro komfortní život

V našich projektech se nezaměřujeme pouze na výstavbu ekologických nízkoenergetických bytů, ale i na rozvoj lokality jako celku. Myslíme na to, aby prostředí v rezidenční čtvrti Suomi splňovalo veškeré požadavky komfortního bydlení.

Plánujeme výstavbu mateřské školky, komerční zóny s obchody, restauracemi i kavárnami. V sousedství Rokytky tak vyroste zcela nová čtvrť se vším, co potřebujete pro váš pohodlný život.

Místo vašeho bydlení tak bude i místem pro setkávání s přáteli a trávení společných chvil s rodinou. Suomi Hloubětín je čtvrť pro všechny, kdo chtějí nejenom bydlet, ale také aktivně žít.

Výstavba celého projektu proběhne v několika etapách a aktivní život zde najde téměř 2000 obyvatel. Už teď si můžete vybrat některý z bytů s nejrůznějšími dispozicemi, velikostmi, s balkony, předzahrádkami nebo slunnými terasami.

Online kamera

Kontaktujte nás

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Moje oblíbené ()

Nemáte vybrané žádné oblíbené.

  

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít