Lokální stránky:
Corporate site:

SUOMI Hloubětín

Staňte se součástí jedinečného projektu finské čtvrti v Praze. V areálu vznikne přes 850 bytů, nezbytností tak je vytvořit pro obyvatele Suomi Hloubětína dostatečné zázemí. Přímo pro vás zde vznikne vyhlídková restaurace s terasou, školka, obchod a další drobné služby. Nově vybudujeme systém hřišť pro různé věkové kategorie i zelený park pro vaše psí mazlíčky. 

Podporujeme vznik komunit, pro setkávání sousedů vznikne přírodní amfiteátr ve svahu u Rokytky, pro milovníky zahradničení bude zřízena komunitní zahrádka. Myslíme i na přírodu – stromořadí a parky v areálu jsou pro nás samozřejmostí, okolí projektu se snažíme revitalizovat a osadit zelení. V SUOMI Hloubětín si každý přijde na své.

LOKALITA

 

finská čtvrť v praze

SUOMI je Finsko. Všechny etapy projektu se jmenují podle finských měst a z názvů ulic se vám připomenou slavní finští rodáci. Celý areál bude tvořit kousek Finska v Praze, kde se dozvíte více o zemi tisíců jezer. Nebudou zde chybět ani Mumínci!

aktivity a volný čas

Být aktivní nikdy nebylo jednodušší. Pro protažení a trénink jen seběhnete na Fitness stezku Rokytka nebo rovnou nasednete na kolo a přímo v areálu se napojíte na cyklostezku. SUOMI bude také lemovat trasa pro in-line brusle a nebude zde chybět ani víceúčelové hřiště.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Stavíme pro vás nejen bydlení ale i vše, co je k němu potřeba. V areálu vznikne dětská školka, obchod, drobné služby i vyhlídková restaurace. Pro volný čas jsou tu komunitní zahrádky, psí louka, interaktivní dětská hřiště či amfiteátr pro sousedská setkávání.


Atmosféra severské architektury pro komfortní život

Prohlédněte si byty ve čtvrté etapě.

• • •

Byty Lahti

 

Projekty YIT v Praze

Energeticky úsporné stavby
Respektujeme životní prostředí i váš rozpočet

Vlastní financování projektů
Vše stavíme z vlastních prostředků

Nastěhováním to nekončí
Výhody u partnerů a řada dalších benefitů pro vás

Líbí se Vám projekt SUOMI Hloubětín?

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...