14.05.2020

Domov si u nás pořídilo už 2000 klientů!

YIT v těchto dnech přivítala 2000. zákazníka, který si u nás pořídil byt. A kdo se stal naším jubilejním klientem? Máme radost, že je to celá rodina: Barbora, Dominik a jejich malá dcerka Rebeka si vybrali bydlení v našem projektu KORU Vinohradská, v atraktivní lokalitě pražských Strašnic s plnou občanskou vybaveností. Od nás k tomu jako dárek získali voucher v hodnotě 80 tisíc korun na nákup v IKEA, aby si mohli svůj vysněný domov vyladit podle svého vkusu. Přejeme jim, aby se co nejdříve zabydleli a své nové bydlení si mohli plně užívat.

Naše společnost vstoupila na český trh v roce 2008. Od té doby jsme svou pozici výrazně posílili a momentálně patříme mezi trojici nejvýznamnějších a nejúspěšnějších pražských rezidenčních developerů. I nadále chceme pokračovat v tom, co umíme a co nám dělá radost: stavět pro vás krásné, kvalitní bydlení ve finském stylu, promyšlené srdcem.

Děkujeme všem klientům za jejich přízeň!

Kontaktujte nás

Vážení klienti,

koupě bytu je v současnosti jednou z nejjistějších investic. S ohledem na stávající situaci jsme připraveni nabídnout vám speciálně upravený platební kalendář nebo možnost rozložení plateb bez navýšení kupní ceny. Kontaktujte nás a zjistěte si více informací.

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...