VESI Hostivař

Ihned k nastěhování
Volné byty:

19

Celkový počet bytů :

208

Více informací

Na novou jednotku apartmánového typu od YIT Vám stačí pouze 10 % z vlastních zdrojů i ve věkové kategorii nad 36 let.

Zbylých 90 % Vám zajistíme při úrokové sazbě 4,99 % a fixačním období 2 až 3 roky.

Projekt VESI Hostivař v prodeji

V klidné, velmi oblíbené rezidenční pražské lokalitě plné zeleně jsme pro vás postavili nový projekt VESI Hostivař. Jedinečná poloha na okraji Přírodního parku Hostivař-Záběhlice promění sen o bydlení v přírodě, ale na dosah všem výhodám velkoměsta, ve skutečnost.

Vyrostlo zde pět objektů se čtyřmi a pěti nadzemními podlažími, které nabízí bydlení v 208 jednotkách apartmánového typu s dispozicemi 1+kk až 4+kk a velikostí od 27 m² do 115 m². Nechybí ani předzahrádky, a ve vyšších patrech pak terasy nebo balkóny.

Mapa a občanská vybavenost

Hostivař - moderní a komfortní bydlení přímo u lesa

Zelený areál pro spokojené bydlení

Areál VESI Hostivař s centrální recepcí a kamerovým systémem poskytne svým obyvatelům maximální soukromí a bezpečí. Součástí projektu se stanou parkové plochy s dostatkem zeleně, chodníky s posezením na lavičkách pro odpočinek a promenáda podél Košíkovského potoka. V rámci šetrnosti k životnímu prostředí se pro zalévání bude přednostně využívat dešťová voda z akumulačních nádrží. Fotovoltaická elektrárna pak pokryje část spotřeby elektřiny ve společných částech. V podzemním podlaží pak najdete sklepní kóje, kočárkárny a místnosti pro mytí kol či psů.

Metro, obchody a služby - vše v dosahu

Projekt VESI Hostivař roste ve vzdálenosti jen pár minut autobusem od stanic metra, mezi městskými částmi Chodov a Hostivař, které poskytují dobrou dostupnost do středu metropole a zároveň kompletní občanskou vybavenost. V okolí se tak nalézá spousta škol, nákupních možností, služeb, restaurací i zábavy – např. v nedalekých obchodních centrech Westfield na Chodově a Vivo v Hostivaři. Rodiny s dětmi dále ocení několik hřišť či blízký Toulcův dvůr s mateřskou školou a centrem ekologické výchovy s celou řadou přírodních zajímavostí. Sportovní vyžití zajistí venkovní posilovna nebo areál Jedenáctka s bazénem a multifunkční halou vzdálený jen 5 minut jízdy autem.

Příroda hned za okny

Hostivař se stala vyhledávanou lokalitou pro rekreaci. Té si budete moct užívat dosyta, neboť projekt se nachází v blízkosti hostivařské vodní nádrže a lesoparku. Příjemný výlet se dá podniknout do vesnické památkové zóny Stará Hostivař, děti se pak vyřádí v Divoké zahradě se zookoutkem či na unikátní hmatové stezce pro chůzi naboso. Objevovat kouzla přírody lze také na naučné stezce Povodím Botiče.

Zajímavosti z historie

První zmínky o Hostivaři, tehdy ještě vísky v severním údolí Botiče, pochází z Kosmovy kroniky z 11. století. Čtvrť svůj název pravděpodobně získala podle místního usedlíka Hostivara, kterého takto přezdívali kvůli tomu, že svým hostům buď vařil, nebo je varoval před nebezpečím.

Původní zástavba s těmi největšími statky byla až na výjimky v 70. letech 20. století zlikvidována a do dnešních dní se tak dochovaly víceméně jen domkařské a chalupnické stavby. Území Staré Hostivaře se stalo v roce 1993 vesnickou památkovou zónou.

Detaily projektu

Co jsou to jednotky apartmánového typu?

Jednotky apartmánového typu v projektu VESI Hostivař se při porovnání se standardními byty od nich téměř neliší (nejde tedy o žádné komerční ani kancelářské prostory). Jednotku, která splňuje veškeré hygienické normy, si kupujete do osobního vlastnictví. Na vámi vybranou jednotku si můžete vzít hypotéku stejně jako u klasického bytu. Problém není ani s přihlášením odběru energií, ani s pojištěním, které na domácnost uzavřete. Pokud máte další dotazy k apartmánovým jednotkám, rádi vám je zodpovíme.

Fotovoltaická elektrárna

Na projektu Vesi Hostivař se snažíme o energetickou úsporu. Díky instalaci fotovoltaických panelů na střeše objektu E získá bytový komplex elektrickou energii, která se využije na osvětlení společných prostor i na ventilaci. Fotovoltaické panely budou umístěny na střeše objektu E s ideální orientací a sklonem. Instalací FVE docílíme výroby zhruba 8MWh za rok a také snížíme ročně emise CO2 přibližně o 5t.

Dispozice

VESI Hostivař nabízí jednotky v dispozicích od 1+kk do 4+kk a výměře od 27 m2 do 115 m2. Většina z jednotek apartmánového typu má vlastní balkon, terasu nebo předzahrádku. Promyšlené dispozice a čistý finský design jsou samozřejmostí. Jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Financování

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na Hypo.YIT

VESI Hostivař v 360°°

Brožury ke stažení

*Ilustrativní vizualizace jsou pouze informativního charakteru a developer si vyhrazuje právo změny.

Vzorová jednotka

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Mám zájem o
VESI Hostivař
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.
An error has occurred while getting captcha image