Nové byty na prodej v Praze 5

Smíchov je čtvrtí parků a ostrovů. Najdete zde malebnou Kampu, Petřínské sady nebo Kinského zahrady. Směrem na západ navazují Košíře s blízkou Ladronkou a motolským lesoparkem. Levý břeh Vltavy dovoluje přístup na Dětský a Střelecký ostrov, níže proti proudu i na Císařskou louku. Na ostrovech se často konají nejrůznější sportovní a kulturní akce.

Sportovní vyžití v létě zajišťuje blízkost cyklistické a bruslařské stezky, po které se dá dojet až do Vraného nad Vltavou. Na Smíchově je také golfové centrum, blízko je Radlický bazén a sportovní hala. Novostavby v Praze 5 jsou tedy ideální příležitostí, nabízející nové byty na prodej pro aktivní lidi, vyhledávající sportovní i kulturní vyžití.

Bývalá dělnická čtvrť zažívá od 90. let svou renesanci a stále se zde staví nové byty. Praha 5 má skvělou občanskou vybavenost s dostatkem obchodů, ale přesto si zachovává maloměstský ráz. Na Smíchov se dostanete metrem i tramvají. Ze Smíchovského nádraží jezdí příměstské autobusy a vlaky, ze kterých můžete přímo přestoupit na stanici metra. Luxusní byty v Praze 5 vám poskytnou moderní bydlení v osobité čtvrti. YIT nabízí vysokou kvalitu a moderní standardy v prodeji bytů v Praze.

Projekty YIT v Praze