Nové byty na prodej v Praze 8

Libeň v minulosti oplývala romantickými historickými usedlostmi a vinicemi. Některé z nich se dokonce dochovaly a podílejí se na jedinečné atmosféře dnes moderní a rychle se rozvíjející čtvrti. Ta svým umístěním v širším centru Prahy zajišťuje výbornou dopravní dostupnost a pestrou občanskou vybavenost. Proto se stává stále oblíbenějším místem k výstavbě nových bytů – naleznete je i v developerském projektu Koti Libeň

Rozvinutá síť tramvajových a autobusových linek usnadňuje dopravu přímo do centra města či na stanice metra B - Palmovka a C - Prosek. Lokalita čítá hned několik mateřských a základních škol, gymnázium i vysokou školu, dále také dětská hřiště. Samozřejmostí jsou i důležité veřejné služby – pošta, městský úřad, poliklinika nebo Nemocnici Na Bulovce. V okolí se nachází velké množství obchodů, restaurací, kaváren, kam budete moci vyrazit za potřebnými nákupy stejně jako za klidným posezením s rodinou či přáteli.

Nechybí ani příležitosti pro aktivní trávení volného času. Na kole či na bruslích se lze napojit na oblíbené cyklostezky vedoucí podél Rokytky nebo podél Vltavy do Troje a Stromovky. Na dlouhé procházky přírodou se dá vydat do spousty parků, například Pod Korábem či k Pekařce – studánce pojmenované po bývalé vinici a zaniklé usedlosti, i do přírodní památky Proseckých skal s několika vyhlídkami. Můžete také vyrazit k Vltavě kolem půvabného rokokového libeňského zámku do Thomayerových sadů s naučnou stezkou, vyhlídkou a dětským hřištěm. O adrenalinové zážitky se postará lanový park nebo bobová dráha. Milovníci kultury si přijdou na své ve zdejším oblíbeném Divadle pod Palmovkou.

Pokud sháníte moderní bydlení v příjemné čtvrti s bohatým vyžitím a blízkostí přírody, prohlédněte si nabídku prodeje bytů Praha 8. YIT nabízí profesionální přístup, vysokou kvalitu a moderní standardy v prodeji bytů v Praze.