25.09.2020
  • CZ Articles

Využijte akční nabídky YIT – k vybraným bytům v projektu RANTA Barrandov kuchyň zdarma!

Sháníte moderní bydlení se skvělou dopravní dostupností do centra Prahy, s výbornou občanskou vybaveností a zároveň s přírodou na dosah? V projektu RANTA Barrandov pro vás budujeme nové byty v oblíbené pražské rezidenční lokalitě. V okolí najdete veškeré potřebné obchody, služby, školy a školky, polikliniku i sportovní vyžití třeba v akvaparku či na lezecké stěně. Navíc pěšky snadno dojdete do přírody Prokopského a Dalejského údolí, která lákají k procházkám nebo projížďkám na kole.

Rezidenční komplex RANTA Barrandov s osmi domy vyrůstá ve dvou fázích a nabídne celkem 259 kvalitních nízkoenergetických jednotek ve finském stylu. Plánovaný předpoklad kolaudace prvních čtyř budov je již letos v listopadu, noví obyvatelé se na nastěhování mohou těšit na jaře 2021. Vznikne zde 141 bytů v dispozicích 1+kk až 5+kk. Volných je už jen posledních 21 jednotek.

Pro zájemce jsme nyní nachystali jedinečnou akci! Vybrané byty 3+kk v právě dokončované první etapě RANTA Barrandov teď získáte s kuchyňskou linkou včetně spotřebičů ZDARMA. Nebudete tedy platit ani korunu navíc a odpadne vám tak starost se zařizováním. Pokud se vám naše finské bydlení na Barrandově líbí, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...