• CZ Articles
  • 06.06.2022

Proběhl den otevřených dveří v nové školce v Suomi Hloubětín

Mezinárodní den dětí jsme ve středu 1. 6. v odpoledních hodinách patřičně oslavili v nové mateřské škole v projektu Suomi Hloubětín. V rámci dne otevřených dveří měli návštěvníci možnost se potkat s novým provozovatelem, jímž se stala Mateřská škola EduArt, a také se zástupci naší společnosti. Rodiče se tak mohli dozvědět spoustu informací o možném nástupu svých ratolestí, ale rovněž se kochat netradiční architekturou budovy, která svým tvarem nápadně připomíná houbu.

11.jpg

A děti si užily spoustu zábavy – ať už na skákacím hradu, při malování na obličej nebo s dětským animátorem. O chladivé a sladké potěšení v teplém dni se postaraly kopečky zmrzliny od místního podniku Café Kristy.

Mateřinka v severském stylu, jejímž autorem je renomovaný finský architekt Jyrki Tasa, byla zkolaudována v závěru loňského roku a první děti přivítá letos v září. Hledáte aktuálně školku s příjemným a moderním prostředím, dětským hřištěm hned v sousedství a v hezkém okolí plném zeleně? Zápis v Suomi Hloubětín probíhá už nyní a zatím ještě zbývají volná místa!