29.12.2015
  • CZ Articles
  • Klára Matějovská

Hyacint Modřany má první certifikovaný pasivní bytový dům v České republice!

Pasivní budova F našeho energeticky úsporného projektu Hyacint Modřany získala výjimečné ocenění.

Jako první pasivní bytový dům v České republice obdržela osvědčení Certifikovaný pasivní dům. Ten jí udělilo Centrum pasivního domu na základě komplexního posouzení podle přísných mezinárodně uznávaných kritérií, která byla stanovena renomovaným Passivhaus Institutem v německém Darmstadtu. 

Tímto certifikátem, který zatím v tuzemsku obdržely pouze dva rodinné domy, jsme navázali na dříve získané osvědčení Certifikovaný projekt pasivního domu. Obě ocenění slouží jako doklad ověření výjimečné kvality daného projektu. Na jeho výstavbu byly proto kladeny vysoké nároky a výsledná stavba byla podrobena přísným měřením a kontrolám. 

Všech 27 energeticky úsporných bytových jednotek v budově F je dnes již zcela vyprodáno. Novým majitelům přejeme příjemné bydlení ve zdravých, ekologických a komfortních bytech.

Kontaktujte nás

Vážení klienti,

koupě bytu je v současnosti jednou z nejjistějších investic. S ohledem na stávající situaci jsme připraveni nabídnout vám speciálně upravený platební kalendář nebo možnost rozložení plateb bez navýšení kupní ceny. Kontaktujte nás a zjistěte si více informací.

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...