04.03.2019
  • CZ Articles

YIT se zapojila do diskuze o dostupnosti bydlení v metropoli

Dne 27. února proběhlo v Centru architektury a městského plánování (CAMP) diskuzní setkání s veřejností na téma „Zůstane vlastní bydlení v metropoli nedostupné?".

Svou prezentaci představil ředitel Sekce detailu města Jaromír Hainc z IPR Praha, Anna Ježková, spolumajitelka Atkins & Langford Development, architekt Zdeněk Fránek z Fránek Architect a Zuzana Chudoba, která reprezentovala společnost YIT z pozice Head of Real Estate.

O minimálním standardu bydlení a jeho dostupnosti promluvil Jaromír Hainc, Anna Ježková potom představila vizi netradičního developmentu s příklady ze zahraničí a Zdeněk Fránek komentoval tuto situaci z odborného pohledu architekta. S tématem nájemního bydlení, které se v současné době stává novým fenoménem rezidenčního trhu a do nějž plánuje YIT v letošním roce vstoupit, zaujala přítomné účastníky Zuzana Chudoba. Během prezentace a následné diskuze představila jak sociodemografická data týkající se bydlení Pražanů, tak zkušenosti mateřské společnosti s výstavbou a provozem bytů na pronájem ve Finsku. Po diskuzním setkání následovalo vyhlášení soutěže Young Architect Award 2019.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...