• CZ Articles
  • 21.06.2017
  • 1 zobrazení

Odhalení: KOIVU Zličín nové rezidence v Praze

Nejen pro nedočkavé zájemce jsme uspořádali Den otevřených dveří v nově vznikajícím areálu KOIVU Zličín. Účastníci si tak měli poprvé možnost prohlédnout probíhající práce na stavbě zblízka a udělat si představu o bydlení v severském stylu díky vzorově zařízenému bytu designérkou Lenkou.

Aby se i v ruchu stavebních úprav naši návštěvníci cítili jako doma, připravili jsme pro ně malou oázu klidu s pohoštěním a místem k posezení. Naši obchodní zástupci byli přímo v místě připraveni zájemce provést ukázkovým bytem a hlavně zodpovědět všechny dotazy spojené s výstavbou.

Obývací pokoj

A co že budoucí rezidenty KOIVU Zličín čeká? Bydlení v příjemné zástavbě jedenácti nízkoenergetických domů s klidným vnitroblokovým parkem. Díky službám YIT4U si každý mohl přizpůsobit zařízení bytu podle svého vkusu a kdo potřebuje poradit, může využít zkušeností našeho bytového architekta. A protože u YIT to koupí nekončí, pomůžeme našim zákazníkům se stěhováním a díky chytré aplikaci YIT Plus jim usnadníme správu bytu i život v sousedství.

Terasa před domem s kavárnou

Že byste to s námi na Zličíně rádi zkusili? Ještě máte šanci, k doprodeji stále zbývá téměř 20 bytů. Tak neváhejte a kontaktujte nás, uděláme pro vás vše, co bude v našich silách.