• CZ Articles
  • 26.05.2019
  • 2 zobrazení

Proběhl Den otevřených dveří v projektu Koru Vinohradská

Pokud si nedokážete představit váš vysněný byt ve chvíli, kdy je projekt ještě ve výstavbě, využijte jedné z našich možností, jak si o něm udělat představu.

Můžete použít online konfigurátor na našem webu a vyzkoušet si různé varianty dekorů a barev. jak by ladily dohromady. K tomu vám poslouží i virtuální realita, kde si ale díky speciálním 3D brýlím projdete celý interiér a prohlédnete si ho na vlastní oči jako ve skutečnosti. A další oblíbenou variantou je návštěva zařízeného vzorového bytu. Díky pokračující výstavbě jsme takový mohli otevřít v projektu Koru Vinohradská, který se skládá z 59 nízkoenergetických bytů ve finském stylu a jehož kolaudaci chystáme už letos v listopadu.

Na Dni otevřených dveří 22. května si tento vzorový byt prohlédly desítky zájemců o bydlení. Zařídila ho naše designérka Lenka Hlaváčková Schubertová, která kladla důraz na tradiční skandinávské vnímání prostoru. Spojila tedy důraz na čistotu a světlost interiéru s barevnými výraznými doplňky. Jako konferenční stolek do obývacího pokoje například zvolila dřevěnou lavici v petrolejové barvě ladící s kobercem, kterou doplnila i dvěma dalšími odkládacími stolky v podobě dřevěných špalků. Přírodní motiv opakovala při tvorbě grafiky z nití, jež na zdi vyobrazuje vlka jakožto zástupce severské divočiny.

Jestli máte i vy zájem navštívit náš nový vzorový byt a nestihli jste dorazit, nezoufejte. Po vzájemné domluvě prostřednictvím telefonu, emailu či našeho chatu vám to velmi rádi umožníme. Projekt Koru Vinohradská stále ještě nabízí volné byty ke koupi a některý z nich může být váš!