Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

ŠETŘETE S YIT

V létě díky YIT ušetříte hned dvakrát. Do 31. srpna 2018 pro vás máme bonus na jakýkoliv byt 100 000 Kč vč. DPH. Navíc si u nás můžete zvolit výhodnou hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů – zbývajících 90 % vám půjčí banka. Ve YIT šetříme s úsměvem!

YIT HYPO

Vzdušnost, jednoduchost a příroda, i tak můžeme shrnout principy, na kterých je postaven projekt AALTO Cibulka. Sedm propojených budov o sedmi podlažích se vlní na hranici přírodního parku a tvoří tak přirozený přechod mezi přírodou a městem. Aby si každý mohl vychutnávat blízkost zeleně, mají všechny byty vlastní předzahrádku, balkón či terasu. 

Z jižní strany AALTO Cibulka budete mít výhled přímo do přírodního parku, severní strana domu směruje do nového odpočinkového parku s jezírky a pohlíží na majestátní budovu Meopty. Oba objekty budou propojeny společnou recepcí a budou přístupné pouze rezidentům. AALTO Cibulka vám tak poskytne bezpečí soukromého areálu. 

LOKALITA

 

Příroda za Okny

Projekt stojí u pramene potoka Cibulka, na samém okraji stejnojmenného lesoparku, v jehož srdci se ukrývá anglický park plný romantických soch a staveb z 19. století. Vydejte se objevovat krásy vaší nové čtvrti, s AALTO Cibulka budete přírodě blíž.

aktivity a volný čas

Ať už si budete chtít jít zaběhat na značené běžecké trasy, zahrát golf či tenis, zajezdit si na kole či se jen projít po žluté, vždy budete mít z čeho vybírat. Okolí AALTO Cibulka nabízí prostor pro široké spektrum aktivit.

občanská vybavenost

Nechybí zde ani důležité služby a občanská vybavenost. Nedaleko AALTO Cibulka jsou dvě školky a základní školy, univerzita, lékařské centrum, zubní ordinace i veterinární klinika. Autem se pak snadno dostanete do Avion Shopping parku, Globusu nebo do Ústřední vojenské nemocnice.

DISPOZICE BYTŮ

V AALTO Cibulka naleznete byty o velikostech od 29 m² po 156 m². Od 1+kk až po 5+kk a penthousy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého designu a velkých oken. Součástí ceny bytu je i sklepní kóje a jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení bytu má klient možnost vybrat si z několika variant obkladů, dlažeb, podlahových krytin a interiérových dveří. Tento výběr ze standardních materiálů není zpoplatněn.

Mapa a občanská vybavenost

    Online kamera

    Novinka! Bydlete a pracujte v jednom domě!

    Talo kavalírka interiér

    home office

    Jaké by to bylo pracovat přímo z domu, ale stále mít dostatek prostoru a soukromí? Nový koncept od YIT s názvem HOME OFFICE nabízí odpověď. Náš projekt AALTO Cibulka spojuje prostory pro kanceláře i byty ve stejném objektu. Vybrali jsme pro vás sedm ateliérů, které si můžete jednoduše a útulně zařídit jako kancelář, a vytvořit si tak inspirativní prostředí.

    vícE informací

    Líbí se Vám projekt AALTO Cibulka?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2690/17, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...