Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Bydlení v AALTO Cibulka

Nový rezidenční projekt Aalto Cibulka bude stát hned u jednoho z největších pražských parků Vidoule v tiché čtvrti s viladomy. Stranou od ruchu dopravy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony. Na jižní straně směřují do parku, na severní straně domu se nacházejí celoprosklenné zimní zahrady. Naopak, na přízemní byty navazují předzahrádky. Celý areál tvoří klidnou oázu, v jejímž středu najdete relaxační park s keři, stromy a finskými jezírky. Stále jste tak napůl doma, napůl v přírodě.

Přečíst si více

Příroda za Okny

Aalto Cibulka bude stát hned u jednoho z největších pražských parků Vidoule. V tiché čtvrti s viladomy. Stranou od ruchu dopravy

Balkon nebo Terasa

Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony. Na jižní straně směřují do parku. Na severní straně domu se nacházejí celoprosklené zimní zahrady

Chytře řešené dispozice

Byty mají promyšlené dispozice. Z převážné většiny je úžasný výhled do přírody a na město. I díky velkorysým oknům bez parapetů v celé budově a topením v podlaze, kterým jsou vybaveny byty v 7. podlaží.

YIT 4U

Klientský servis YIT 4U je jiný, než na co jste doposud zvyklí. Kromě standardních klientských změn vám umožníme měnit dispozice bytu. Můžete využít služby bytového architekta, bezplatné přestěhování nebo pomoc s hypotékou a pojištěním. 

    Virtuální prohlídka bytu v AALTO Cibulka

    Projděte se po bytě 4+kk a uvidíte, jak může vypadat vaše bydlení v projektu AALTO Cibulka. Nezapomeňte se podívat ven, čekají vás krásné výhledy do lesa a do nového odpočinkového parku. Vizualizace je modelovou ukázkou bytu C.601 v předposledním patře sedmipodlažní budovy projektu.

    Mapa a občanská vybavenost

    Jsme na stejné vlně

    Nový rezidenční projekt AALTO Cibulka bude stát hned u jednoho z největších pražských parků Vidoule. Stačí ujít pár kroků a ocitnete se v přírodním parku Cibulka. Je tu spousta míst, která stojí za to objevovat. Například můžete vystoupat 80 schodů na nejstarší rozhlednu v Praze.

    Samotný kopec Vidoule byl osídlen už v pravěku, již před 20 000 lety. Jedinečná je tu i příroda, žije zde 78 druhů motýlů, třeba chráněný otakárek fenyklový a dokonce i netopýři. V zdejší čisté přírodě se rodí několik pramenů, které zásobují potok Cibulka a najdete tu i 30 metrů vysoké pískovcové skály.

    V koupelně si můžete nechat vybudovat soukromou saunu - ve Finsku ji má téměř každá domácnost. Prémiově vybavené Penthousy v posledním patře mají samostatné vstupy, podlahové vytápění a velkorozměrové terasy, které vám poskytnou vytoužené soukromí.

    Rádi šetříme přírodu a také náklady za bydlení. Proto je AALTO Cibulka nízkoenergetický bytový dům s minimálními náklady na vytápění – s energetickou třídou B.

    Dokumenty

    Online kamera

    Novinka! Bydlete a pracujte v jednom domě!

    home office

    Jaké by to bylo pracovat přímo z domu, ale stále mít dostatek prostoru a soukromí? Nový koncept od YIT s názvem HOME OFFICE nabízí odpověď. Náš projekt AALTO Cibulka spojuje prostory pro kanceláře i byty ve stejném objektu. Vybrali jsme pro vás sedm ateliérů, které si můžete jednoduše a útulně zařídit jako kancelář, a vytvořit si tak inspirativní prostředí.

    vícE informací

    Kontaktujte nás

    POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Moje oblíbené ()

    Nemáte vybrané žádné oblíbené.

      

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...