Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Vzdušnost, jednoduchost a příroda, i tak můžeme shrnout principy, na kterých je postaven projekt AALTO Cibulka. Sedm propojených budov o sedmi podlažích se vlní na hranici přírodního parku a tvoří tak přirozený přechod mezi přírodou a městem.

Aby si každý mohl vychutnávat blízkost zeleně, mají všechny byty vlastní předzahrádku, balkón či terasu. Severní strana domu směruje do nového odpočinkového parku s jezírky a pohlíží na majestátní budovu Meopty. Jižní strana má výhled přímo do přírodního parku.

LOKALITA

 

Příroda za Okny

Projekt stojí u pramene potoka Cibulka, na samém okraji stejnojmenného lesoparku, v jehož srdci se ukrývá anglický park plný romantických soch a staveb z 19. století. Vydejte se objevovat krásy vaší nové čtvrti, s AALTO Cibulka budete přírodě blíž.

aktivity a volný čas

Ať už si budete chtít jít zaběhat na značené běžecké trasy, zahrát golf či tenis, zajezdit si na kole či se jen projít po žluté, vždy budete mít z čeho vybírat. Okolí AALTO Cibulka nabízí prostor pro široké spektrum aktivit.

občanská vybavenost

Nechybí zde ani důležité služby a občanská vybavenost. Nedaleko AALTO Cibulka jsou dvě školky a základní školy, univerzita, lékařské centrum, zubní ordinace i veterinární klinika. Autem se pak snadno dostanete do Avion Shopping parku, Globusu nebo do Ústřední vojenské nemocnice.

DISPOZICE BYTŮ

V AALTO Cibulka naleznete byty o velikostech od 29 m² po 156 m². Od 1+kk až po 5+kk a penthousy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého designu, pečlivě promyšlených dispozic a velkých oken. I díky nim oceníte nevšední výhledy na lesopark a město.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení bytu si může každý klient vybrat z nabízeného standardu různých dekorů, obkladů, dlažeb, podlahových krytin a interiérových dveří. Takto realizovaná klientská změna není zpoplatněna. Zákazníci si také můžou vybrat z naši široké nabídky nadstandardního vybavení bytu.

Mapa a občanská vybavenost

    Online kamera

    Novinka! Bydlete a pracujte v jednom domě!

    Talo kavalírka interiér

    home office

    Jaké by to bylo pracovat přímo z domu, ale stále mít dostatek prostoru a soukromí? Nový koncept od YIT s názvem HOME OFFICE nabízí odpověď. Náš projekt AALTO Cibulka spojuje prostory pro kanceláře i byty ve stejném objektu. Vybrali jsme pro vás sedm ateliérů, které si můžete jednoduše a útulně zařídit jako kancelář, a vytvořit si tak inspirativní prostředí.

    vícE informací

    Líbí se Vám projekt AALTO Cibulka?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2758/11, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...