AALTO Cibulka

Ihned k nastěhování
Volné byty:

32

Celkový počet bytů :

250

Více informací

ROČNÍ VÝNOS AŽ 4,4 %

Kupte si ateliér 2+kk 52,5 m2 v projektu Aalto Cibulka, my vám ZDARMA najdeme nájemce. Byt vám pomůžeme vybavit nábytkem a budeme vám ho následně spravovat a o nájemce se starat.

Akce je časově omezena.

Detaily projektu

Vzdušnost, jednoduchost a příroda, i tak můžeme shrnout principy, na kterých je postaven projekt AALTO Cibulka. Sedmi podlažní bytový dům, který má sedm samostaných vchodů, se vlní na hranici přírodního parku a tvoří tak přirozený přechod mezi přírodou a městem. Aby si každý mohl vychutnávat blízkost zeleně, mají všechny byty vlastní předzahrádku, balkón či terasu.

Z jižní strany AALTO Cibulka budete mít výhled přímo do přírodního parku, severní strana domu směruje do nového odpočinkového parku a pohlíží na majestátní budovu Meopty. Ta je mezi našimi připravovanými projekty a v budoucnu bude propojena s AALTO Cibulka společnou recepcí. Oba objekty budou přístupné pouze rezidentům, projekty vám tak poskytnou bezpečí soukromého areálu.

PŘÍRODA ZA OKNY

Projekt stojí u pramene potoka Cibulka, na samém okraji stejnojmenného lesoparku, v jehož srdci se ukrývá anglický park plný romantických soch a staveb z 19. století. Vydejte se objevovat krásy vaší nové čtvrti, s AALTO Cibulka budete přírodě blíž.

AKTIVITY A VOLNÝ ČAS

Ať už si budete chtít jít zaběhat na značené běžecké trasy, zahrát golf či tenis, zajezdit si na kole či se jen projít po žluté, vždy budete mít z čeho vybírat. Okolí AALTO Cibulka nabízí prostor pro široké spektrum aktivit.

OBČANSKÁ VYBAVENOST

Nechybí zde ani důležité služby a občanská vybavenost. Nedaleko AALTO Cibulka jsou dvě školky a základní školy, univerzita, lékařské centrum, zubní ordinace i veterinární klinika. Autem se pak snadno dostanete do Avion Shopping parku, Globusu nebo do Ústřední vojenské nemocnice.

Dispozice bytů

V AALTO Cibulka naleznete byty o velikostech od 29 m² po 156 m². Od 1+kk až po 5+kk a penthousy. Všechny byty mají prostorné terasy nebo balkony a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého designu a velkých oken. Součástí ceny bytu je i sklepní kóje a jako bonus pro vás máme bezplatné přestěhování.

Novinka! Bydlete a pracujte v jednom domě!

Jaké by to bylo pracovat přímo z domu, ale stále mít dostatek prostoru a soukromí? Nový koncept od YIT s názvem HOME OFFICE nabízí odpověď. Náš projekt AALTO Cibulka spojuje prostory pro kanceláře i byty ve stejném objektu. Vybrali jsme pro vás sedm ateliérů, které si můžete jednoduše a útulně zařídit jako kancelář, a vytvořit si tak inspirativní prostředí.

Bytové standardy

V rámci standardního vybavení nového bytu máte možnost vybrat si z několika variant obkladů, dlažeb, podlahových krytin a interiérových dveří, a to bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line díky našemu Konfigurátoru.

Financování

Na vlně dostupné hypotéky

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Časová osa projektu

    Mapa a občanská vybavenost

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt AALTO Cibulka?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo
    Evropská 2690/17, 160 00 Praha
    Zavřít
    Odesílám...