Jedinečné vybavení, služby a správa

Vaší nemovitosti poskytneme komplexní péči. Nemusíte se o nic starat, vše zajistíme za vás. Díky našim zkušenostem, odborným znalostem a soustavné pozornosti věnované vašemu bytu vyřešíme případné problémy s jeho provozem či nájemci snadno a bez prodlení. Investice do bytu od YIT se vám vyplatí!

2.0_icon_cas.png

ÚSPORA ČASU

Ještě před kolaudací vám pomůžeme byt vybavit. Vašeho nájemce začneme hledat před dokončením projektu. Jakmile byt přeberete, můžete rovnou podepisovat nájemní smlouvu.

2.0_icon_penize.png

STABILNÍ VÝNOS

Zajistíme, že bez starostí obdržíte pravidelný výnos z nájmu. Nájemce řeší veškeré platby a finanční otázky s námi, v případě ukončení nájmu sami ihned hledáme nového nájemce.

2.0_icon_kvalita.png

ZÁRUKA KVALITY

Jsme průkopníkem ve výstavbě bytových domů šetrných k životnímu prostředí. Naše projekty se vyznačují vysokou kvalitou provedení, přírodními materiály, energetickou úsporností a funkční architekturou inspirovanou severskými zeměmi.

2.0_icon_partner.png

SPOLEHLIVÝ PARTNER

YIT je společnost, která v mateřském Finsku působí více než 100 let, je kótována na burze v Helsinkách, vyvíjí aktivity v 10 evropských zemích. V Praze se řadí mezi pětici nejsilnějších rezidenčních developerů.

Vybavení

Balíčky vybavení bytů

Váš investiční byt kompletně zařídíme dle nabízeného balíčku vybavení

SINGLE

2.0_SINGLE.png

DOUBLE

2.0_DOUBLE.png

FAMILY

2.0_FAMILY.png

Nabídka bytů

Široká nabídka investičních bytů

Vaše finance můžete dlouhodobě zhodnotit, když si vyberete z bohatého spektra investičních bytůnovostavbách od developerské společnosti YIT v atraktivních pražských rezidenčních lokalitách. 

prozkoumat nabídku bytů

Finacování

Financování s YIT

Zařídit hypotéku vám pomůže náš finanční poradce. Společně pro vás vybereme nejvhodnější úvěr. Zajistíme veškeré potřebné dokumenty a podání. S YIT je investice do bytu velmi snadná.

VÍCE O FINANCOVÁNÍ

Nájemní bydlení pohledem investora

Investice do bytů a nemovitostí