Skvělá příležitost pro investory, jedině s YIT

Služby nájemního bydlení

ŠIROKÁ NABÍDKA INVESTIČNÍCH BYTŮ

Vaše finance můžete dlouhodobě zhodnotit, když si vyberete z bohatého spektra investičních bytů v novostavbách od developerské společnosti YIT v atraktivních pražských rezidenčních lokalitách, jakými jsou např. Vinohrady nebo Košíře. Pořízení nemovitosti od YIT na investici je cestou k Vašim stabilním výnosům.

 

 

BEZ STAROSTÍ

O Vaši investici se kompletně postaráme. A Vy tak ušetříte čas. Zajistíme veškeré činnosti a služby, související s koupí Vašeho investičního bytu. Ten Vám pomůžeme vybavit, a ještě během výstavby Vám do něj najdeme důvěryhodného nájemce. Díky tomu budete mít jistý příjem z pronájmu prakticky ihned po předání: byt budete mít pro vybraného nájemce připraven k okamžitému nastěhování. Tím ale naše služby ani zdaleka nekončí. Budeme s Vámi a s Vašimi nájemci v průběžném kontaktu a zajistíme bezproblémovou správu a údržbu bytu. Díky naší profesionální péči tak můžete nechat své investice pracovat. Být bez starostí. Bez stresu a nejistoty, s nimiž se někdy majitelé při pronajímání bytů musejí potýkat.

PRO SPOKOJENÉ BYDLENÍ VAŠICH NÁJEMCŮ

Bez starostí budou i Vaši nájemci: prostřednictvím Vaší investice a našich služeb získají do pronájmu kvalitní, pěkně zařízený byt v novostavbě. A v neposlední řadě máme pro ně i něco navíc: unikátní online portál YIT PLUS.

 

 

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Odesílám...