Snadné bydlení s YIT

Více než 10 let stavíme bytové domy v žádaných lokalitách v širším centru města s výbornou dopravní dostupností a rozvinutou infrastrukturou. Kromě prodeje nabízíme i pronájem bytů, nájemní byty v Praze.

Plně zařízený nájemní byt

S námi je nové bydlení zcela bez starosti. Vyberete si byt k pronájmu podle vlastního vkusu, plně zařízený včetně kuchyňské linky se spotřebiči a vybavený nábytkem.

Bydlení bez starostí

Bydlení bez starostí

  • Správu bytu vykonává přímo YIT.
  • K dispozici máte kontaktní osobu, která operativně řeší veškeré záležitosti spojené s nájmem.
  • Postaráme se o vyúčtování služeb, pravidelnou údržbu či havarijní zásahy.
  • Máte tak zajištěné bezproblémové užívání bytu bez starostí
    a s kompletním servisem.

PŘEHLED VÝHOD

Portál YIT PLUS

Unikátní online portál YIT Plus vám umožní komunikovat se sousedy, organizovat společné akce nebo rychle vyřešit případné problémy
v bytě či domě. Všechny dokumenty, informace a novinky máte vždy
na jednom místě. Najdete zde také důležité kontakty i speciální výhodné nabídky partnerů YIT. Pronájem bytu v Praze v našich projektech budete mít opravdu bez starostí.

YIT PLUS

Postup pronájmu

Jak to funguje?

Stačí si v naší nabídce vybrat byt svých snů, který vyhovuje vašim představám o lokalitě, vybavení a dispozici. Kontaktujte nás a my se vám postaráme o krásné nájemní bydlení, zajistíme pronájem bytu v Praze.

Nabídka bytů

Prohlédněte si nabídku bytů k pronájmu

Pronájem bytu aktuálně nabízíme v projektu Aalto Cibulka. Věříme, že si vyberte byt podle svých představ. Stačí si prohlédnout naši nabídku.

image7ikq.png Časté dotazy:

Pronájem bytu, nájemní byty Praha