Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. V této  skvělé lokalitě vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a  zelení za 

 okny, který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů. Abyste si i ve městě mohli užívat chvilky na vzduchu, každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů.

LOKALITA

život plný akce

Restaurace, kavárny, kluby, kulturní centra, galerie, blízké Vinohrady, Žižkov a Vršovice vám zaručí ten pravý městský život. 

BLÍZKO VŠEHO

Perfektní dostupnost autem a městskou dopravou,
z KORU Vinohradská to nebudete mít nikam daleko.

kompletní občanská vybavenost

Šest školek, dvanáct základních škol a sedm středních škol včetně gymnázií. Lékarna, Fashion Arena Štěrboholy a OC Flora - vše, co potřebujete, do 10 minut od vašeho domu. 

DISPOZICE BYTŮ

KORU Vinohradská nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 32 m2 do 143 m2 Všechny byty jsou vyvedeny v nejvyšším možném standardu a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého finského designu.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení bytu si může každý klient vybrat z nabízeného standardu různých dekorů, obkladů, dlažeb, podlahových krytin a interiérových dveří. Takto realizovaná klientská změna není zpoplatněna.

Mapa a občanská vybavenost

Líbí se Vám projekt KORU Vinohradská?

Kontaktujte nás

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

Prodejní kancelář
Zavřít
Zavřít
Odesílám...