Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

ŠETŘETE S YIT

V létě díky YIT ušetříte hned dvakrát. Do 31. srpna 2018 pro vás máme bonus na jakýkoliv byt 100 000 Kč vč. DPH. Navíc si u nás můžete zvolit výhodnou hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů – zbývajících 90 % vám půjčí banka. Ve YIT šetříme s úsměvem!

YIT HYPO

KORU Vinohradská s sebou přináší všechny výhody bydlení na pomezí centra Prahy. Z jedné strany vás budou obklopovat stylové Vinohrady se svými obchody, restauracemi a parky a z druhé strany na vás bude dýchat zástavba starých Strašnic a možnost rychlého úniku z městského ruchu. V této skvělé lokalitě vznikne sedmipatrový bytový dům s klidným vnitroblokem a zelení za okny, 

který nabídne téměř šedesátku nízkoenergetických bytů včetně netradičních loftů v dispozici 2+kk. Abyste si i ve městě mohli užívat chvilky na vzduchu, každý byt má svůj balkon, předzahrádku nebo terasu. Část domovního přízemí bude sloužit komerčním účelům, i váš dům se tak naplno stane součástí Vinohradské třídy plné zajímavých obchodů a showroomů.

LOKALITA

DISPOZICE BYTŮ

KORU Vinohradská nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 32 m2 do 143 m2. Všechny byty jsou vyvedeny v nejvyšším možném standardu a nabízí vytoužený komfort v podobě čistého finského designu. Součástí ceny bytu je i sklepní kóje, po koupi bytu vám také bezplatně pomůžeme se stěhováním.

BYTOVÉ STANDARDY

V rámci standardního vybavení bytu má klient možnost vybrat si z několika variant obkladů, dlažeb, podlahových krytin a interiérových dveří. Tento výběr ze standardních materiálů není zpoplatněn.

Mapa a občanská vybavenost

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt KORU Vinohradská?

    Kontaktujte nás

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Kontaktujte nás

    Více informací o připravovaných projektech?

    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

    Prodejní kancelář

    YIT Stavo, Praha
    Evropská 2690/17, 160 00 Praha
    Zavřít
    Zavřít
    Odesílám...