Novostavby Koivu Zličín

Bydlení v Koivu Zličín

V obklopení zeleně, zasazený do původní zástavby starého Zličína, vyrůstá nový projekt, který splňuje veškeré požadavky jak pro odpočinek, tak pro aktivní vyžití. Ve dvou etapách vzniká 11 bytových domů, čítajících celkem 145 moderních bytů. Nový bytový projekt Koivu Zličín je inspirován severskou architekturou, která se vyznačuje střídmostí, funkčností a čistými liniemi. Jednoduchá a elegantní stavba bude mít ploché střechy s atikou, probarvené omítky a kvalitní zateplení, které majitelům bytů zajistí výrazné úspory na vytápění.

V okolí se nachází pošta, knihovna a autobusová zastávka, ze které se obyvatelé dostanou během 5 minut do obchodního centra Metropole Zličín s mnoha obchody, kinem či fitness centrem. Zbývá posledních pár volných bytů. Bydlete na Praze 5.

břízový háj

Obklopeni zelení

Bytový projekt Koivu Zličín se nachází v zeleni, v blízkosti dvou rybníků a březového háje. Je to skvělé místo pro relaxaci a váš každodenní restart.

Paní s dítětem v hypermarketu

Občanská vybavenost

V lokalitě projektu se nachází veškerá občanská vybavenost a dopravní dostupnost. Základní služby v místě bydliště, jako jsou pošta, školka a základní škola jsou samozřejmostí. Do nedalekého nákupního centra Metropole Zličín se dostanete autobusem do pěti minut.

Rodinný piknik v přírodě.

Krásná příroda

Jako majitelé nových bytů v Koivu Zličín si budete moci vychutnat krásy přírody kolem a využít ji pro svoje volnočasové aktivity. V blízkosti bytového komplexu se nachází rybníky Dolejšák a Hliník, ale i malebný přírodní park, který je ideální pro procházky či projížďky na kole.

Nízkoenergetický bytový dům v projektu Koivu Zličín.

Nízkoenergetické domy

Šetrnost k životnímu prostředí je jedním z klíčových prvků filozofie YIT. Respektujeme také váš rozpočet - díky energetické úspoře ušetříte tisíce korun ročně.

Kapka dešťové vody

Likvidace dešťové vody

Držíme se vysoce nastavených ekologických standardů a staráme se o okolní přírodu a využívání udržitelných zdrojů. Myslíme na šetrné nakládání s dešťovou vodou, která bude sváděna do zásobní retenční nádrže, odkud se bude využívat i pro zalévání zelených ploch areálu.

Mapa a občanská vybavenost

Komorní bydlení uprostřed zeleně

Novostavba Koivu Zličín vyrůstá ve stále oblíbenější městské čtvrti - na pražském Zličíně. V jednom z 11 nízkopodlažních domů s malým počtem bytů najdete vytoužený klid i soukromí. Jistě oceníte blízkost dvou rybníků, které jsou v docházkové vzdálenosti a ke kterým se můžete vydat s kočárkem či na kole s celou rodinou. Pokud rádi grilujete nebo jen prostě trávíte čas s přáteli na čerstvém vzduchu, jistě oceníte také přízemní byty s rozhlehlými předzahrádkami.

Uprostřed areálu pak najdete oázu zeleně v podobě malého náměstíčka s lavičkami a dětským hřištěm pro vaše nejmenší. A protože nám záleží na dodržování ekologie, k zalévání všech zelených ploch v zástavbě Koivu Zličín využijeme dešťovou vodu, která bude shromažďována v nádržích přímo v areálu. Samozřejmou součástí bytů budou také sklepy a dostatek garážových stání.