Ranta Barrandov

AKČNÍ NABÍDKA

Ke každému bytu 5+kk finanční bonus 400 000 Kč.

RANTA Barrandov nabízí nové byty na Praze 5

V krásném prostředí pražského Barrandova pro vás dokončujeme nový rezidenční komplex Ranta Barrandov, inspirovaný tím nejlepším ze skandinávské architektury. Dohromady stavíme osm čtyř - až osmipodlažních domů s 259 nízkoenergetickými byty ve finském stylu - první etapa projektu je již dokončena.

Při plánování rezidenčního projektu jsme mysleli na vše, co se pojí s požadavky na moderní bydlení. Najdete zde pestrou skladbu velikostně různých bytů, vždy s promyšlenou dispozicí, kvalitním provedením a materiály, zejména těmi přírodními, a s bohatým výběrem ze standardů vybavení.

Samozřejmostí je zeleň a pěkné výhledy do okolí, proto mají všechny byty buď terasu, balkon nebo předzahrádku. Ty směřují do soukromého zeleného vnitrobloku, kde si mohou vaše děti v bezpečí hrát a vy si můžete užívat klidnou relaxaci. V podzemí se pak nachází dvě podlaží s dostatkem parkovacích míst a sklepů, nechybí kočárkárna ani prostor, kde umyjete zabláceného psa či kolo.

Mapa a občanská vybavenost

Sport / Akvapark
Sport / Akvapark

Akvapark a sportovní centrum

Pro děti
Pro děti

Školky, školy a dětské hřiště

Příroda na dosah
Příroda na dosah

V blízkosti Prokopského údolí

Úsporné řešení
Úsporné řešení

Energetická náročnost budovy B

Barrandov - skvělé místo pro život

Lokalita

Barrandov na Praze 5 je velmi oblíbenou rezidenční oblastí. A není divu! Nabízí vše, co ke spokojenému bydlení potřebujete. Zaprvé skvělou dopravní dostupnost díky linkám tramvají a autobusů napojených na metro. Ať už si vyberete auto nebo hromadnou dopravu, snadno a rychle se dostanete do centra města.

Občanská vybavenost

Zdejší bohatá občanská vybavenost pak zahrnuje školy, školky, dětská hřiště, venkovní posilovnu, knihovnu, polikliniku či veterináře. Místní akvapark a tenisovou halu by mělo ještě doplnit multifunkční sportovní centrum s lezeckou stěnou a nový supermarket. V lokalitě nechybí ani řada obchodů a služeb. Ty navíc rozšíříme díky nabídce 17 komerčních prostor v našem projektu.

Volný čas

A to není vše! Máte rádi přírodu? Pak je bydlení na Barrandově to, co hledáte. Stačí několik minut chůze nebo šlápnutí do pedálů kola a dorazíte do Prokopského a Dalejského údolí s bohatou přírodou, jezírkem a naučnými stezkami. Procházka či cykloprojížďka opačným směrem vás dovede mezi stromy Chuchelského háje, kde nadšené děti najdou i zookoutek.

Bohatý výběr standardů

Abyste se v novém bytě cítili skutečně doma, můžete si vybrat z různých typů materiálů a barevností a sami tak určit, jak budou vypadat podlahové krytiny, obklady a dlažby či interiérové dveře. V našem online konfigurátoru si navíc můžete svou volbu, včetně variant nadstandardních materiálů a dalšího bytového zařízení, vyzkoušet nanečisto.

Chcete si o bydlení v projektu udělat ještě lepší představu dříve, než stavba vyroste? Pak pro vás máme v kanceláři YIT nachystanou prohlídku vybraného bytu z komplexu Ranta Barrandov ve virtuální realitě. Půjčíme vám speciální brýle a ty vás přenesou přímo do obývacího pokoje či koupelny. Celý byt si v klidu projdete, uděláte si představu o velikosti jednotlivých místností či o tom, jak může vypadat výhled z okna. A prohlédnout si ho můžete jak nezařízený, tak si do něj navolit různé typy materiálů a zařizovacích předmětů.

Svým obyvatelům Ranta Barrandov také nabízí koncept smart home, který se postará o příjemné a pohodlné bydlení. Bytový dům je vybaven moderní technologií, kdy se o fungování domácnosti stará chytrý multifunkční systém, jenž vám ulehčí život a ušetří peníze, neboť zahrnuje i přehledný monitoring energií. Na rezidenty čeká řada vymožeností. V zimním období jistě oceníte inteligentní regulaci vytápění. S řídicí jednotkou Smart VeoLg od partnerské společnosti VEOLIA můžete komunikovat prostřednictvím chytrého telefonu nebo počítače a na dálku nastavovat a ovládat topení. Stejně snadno zvládnete obsluhovat vzduchotechniku a u bytů s klimatizací i tu. Komponenty chytrého bydlení přitom získáváte v projektu Ranta Barrandov už ve standardu.

Projektové video

Hypotéka promyšlená srdcem

Děláme bydlení dostupnější. I proto jsme pro vás připravili možnost zvolit si hypotéku s pouze 10% vkladem vlastních zdrojů, zbývajících 90 % vám půjčí banka. Hypotéku pro vás připravíme individuálně na míru a vyřešíme za vás veškerou administrativu, to vše bez poplatků.

Více na Hypo.YIT

Líbí se Vám projekt RANTA Barrandov?

Kontaktujte nás

Mám zájem o
Ranta Barrandov
Chci využít příležitosti a přednostně dostávat exkluzivní informace o výhodných nabídkách, o zahájení prodeje nových projektů, newslettery a další zajímavé tipy či inspiraci na bydlení.