RANTA Barrandov I

Ve výstavbě
Volné byty:

1

Celkový počet bytů :

141

Více informací

Nové byty na prodej v RANTA Barrandov I

V první etapě, kterou bychom rádi dokončili na konci roku 2020, vzniká 141 jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk. Ačkoliv už značná část z nich svého vlastníka má, některé jsou stále volné. Předpokládáme, že se první obyvatelé budou moci nastěhovat na jaře 2021.

Nové bydlení na dobré adrese
 • Příroda na dosah
 • Sportovní vyžití a akvapark
 • Dobrá dopravní dostupnost
Více o projektu

Poslední volné 5kk k nastěhování.
Nyní navíc finanční bonus 500 000 Kč vč. DPH

Detaily projektu

Dispozice bytů

RANTA Barrandov nabízí byty v dispozicích od 1+kk do 5+kk a výměře od 27 m² do 140 m². Vybrané byty disponují terasou, předzahrádkou nebo balkonem. Promyšlené dispozice a čistý finský design jsou samozřejmostí.

Bytové standardy

Vybírat z několika variant interiérových dveří, dlažeb, podlahových krytin a obkladů můžete v rámci standardního vybavení nového bytu bezplatně. Tento výběr včetně výběru z nadstandardních materiálů a dalšího bytového vybavení si můžete vyzkoušet on-line v našem Konfigurátoru.

    Služba pronájmu bytů

    Co je to služba pronájmu bytů?

    YIT je přední developer rezidenčních projektů a naši činnost jsme rozšířili i na komplexní služby nájemního bydlení. Investorům a majitelům zajistíme pronájem bytů z našich projektů v Praze. Seženeme vhodného nájemce a postaráme se o kompletní správu bytu i jeho pronájmu. Naopak zájemcům o nájemní bydlení - nájemcům  nabízíme tyto byty k nastěhování. Včetně prvotřídního servisu – plně vybavené bytové jednotky ve finském stylu, řady dalších služeb a zvýhodněných nabídek našich obchodních partnerů.

    Brožury ke stažení

    Mapa a občanská vybavenost

    RANTA Barrandov
    • Bydlení blízko přírody
    • MHD
    • Mateřské školy, Základní škola, ZUŠ
    Více o projektu

    Online kamera

    Líbí se Vám projekt RANTA Barrandov?

    Kontaktujte nás

    Mám zájem o
    RANTA Barrandov I
    Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.