Lokální stránky:
Corporate site:

Změna orientace

Mapa a občanská vybavenost

Útulný domov, ve kterém budete rádi trávit čas

Nově dokončený bytový projekt Koivu Zličín vyrostl na pražském Zličíně, ve stále oblíbenější městské části. Je zasazen do původní zástavby rodinných domů a nachází se v blízkosti dvou rybníků, kam můžete kdykoliv vyrazit jak pěšky, tak na kole.

Po ruce je i oblíbené nákupní centrum Metropole Zličín s kinem, fitness centrem a další zábavou. V blízkosti nových bytů se nachází pošta, školka a základní škola. Na stanici metra Zličín se dostanete z nedaleké autobusové zastávky během 5 minut.

Řidiči se autem pohodlně dopraví během několika minut na Rozvadovskou spojku nebo Pražský okruh. S druhou etapou se rezidenční areál rozrostl na 11 bytových domů, k prodeji zbývají poslední byty o dispozicích 2+kk a 3+kk, které budou připraveny k nastěhování již v dubnu.

Celý projekt Koivu Zličín je charakteristický svou komorní atmosférou, je tak ideálním místem pro klidný rodinný život. Ten si rodiny s dětmi mohou vychutnat i na náměstíčku umístěném uvnitř areálu či na dětském hřišti, které je součástí projektu.

Kontaktujte nás

Více informací o připravovaných projektech?

Souhlasím se zasíláním obchodních sdělení.

Prodejní kancelář

YIT Stavo, Praha
Evropská 2690/17, 160 00 Praha
Zavřít
Zavřít
Odesílám...